Tiesībsargs pauž atbalstu veselības aprūpes reformām

Tiesībsargs pauž atbalstu veselības aprūpes reformām

19.02.2016
  • Vakar, 19.februārī, Saeimā, iepazīstinot ar Latvijas Republikas Tiesībsarga 2015.gada ziņojumu, Tiesībsargs Juris Jansons pauda atbalstu veselības ministram Dr.Guntim Belēvičam un valdībai kopumā, reformējot veselības aprūpi.
  • Savā atskaitē Saeimas deputātiem Tiesībsargs Juris Jansons norādīja, ka Māra Kučinska valdības deklarācijā ir nopietna apņemšanās reformēt veselības aprūpi. „Veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs jau ir atzinis, ka Tiesībsarga rekomendācijas ir pamatotas un tādējādi maksimāli atbalstīsim ministru un valdību kopumā reformēt veselības aprūpi.”
  • Jau ziņots, ka veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs ir gandarīts, ka Tiesībsargs ir pievērsies veselības jomai, tai skaitā tēmai par nepietiekamo finansējumu veselības aprūpei, kas nākotnē varētu ļaut šo jautājumu risināt.
  • Veselības ministrs arī ir pateicīgs Jurim Jansonam, ka veselības aprūpes tēmu viņš aktualizējis no pacientu viedokļa. Veselības ministrs uzskata, ka Tiesībsarga viedoklis palīdzēs pamatot valdībai un Saeimai nepieciešamību veselības jomai piešķirt lielāku finansējumu.

Informācijas avots: VM