Veselības ministres apsveikums Medicīnas darbinieku dienā

Veselības ministres apsveikums Medicīnas darbinieku dienā

20.06.2016
  • 19.jūnijā tika atzīmēta Medicīnas darbinieku dienu un diemžēl jāatzīst, ka šobrīd ir ļoti sarežģīta situācija medicīnā.
  • Mūsu speciālistiem ir izcilas zināšanas, mums ir izcili profesionāļi. Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt vienlīdzīgas tiesības ikvienam Latvijas iedzīvotājam saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību. Tādēļ mums kopā ir jāsakārto sistēma, jāveicina tās kvalitāte un jāspēj parādīt rezultātu, koncentrējoties uz pacienta interesēm. Kopīgi ir jāapzinās esošā situācija un jāmeklē labākie risinājumi. Ir jāpanāk tas, ka medicīnas nozarē strādājošie kļūst vienoti redzējumā par nepieciešamajām pārmaiņām un ikvienam nozarē strādājošam ir jāsaprot kopīgā atbildība. Tikai esot vienoti un cieņpilni gan kolēģu vidū, gan attiecībās – ārstniecības persona – pacients – mēs spēsim realizēt pārmaiņas. Tā ir mūsu kopīgā atbildība.
  • Es vēlos katram no jums pateikt paldies par jūsu darbu, ko darāt ikdienā. Par katru reizi, kad neskatoties uz nogurumu vai vilšanos, jūs apzināties, cik svarīgi ir tas, ko darāt, un darāt to no labākās sirdsapziņas.
  • Novēlu spēju saglabāt ticību tiem ideāliem, kādi tie bija, izvēloties savu darba mūžu veltīt līdzcilvēku veselības labā!

19.06.2016.                                                                                                                                      Veselības ministre Anda Čakša