Pārrunā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības jautājumus

Pārrunā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības jautājumus

30.06.2016
  • Veselības ministre Anda Čakša tikās ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļiem, lai pārrunātu ar slimnīcas attīstību saistītus jautājumus.
  • Veselības ministre uzsvēra, ka Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca kā terciārā līmeņa veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs ir kritiski nepieciešama, tādēļ rosināja valdes locekļus aktīvi darboties, lai atrisinātu jautājumus, kas saistās ar jaunās slimnīcas būvniecības otro kārtu. Anda Čakša norādīja, ka ir jābūt skaidram slimnīcas attīstības plānam attiecībā uz sasniedzamajiem mērķiem – sniedzamo pakalpojumu apjomu, kvalitāti, pacientu plūsmu, tās organizēšanu, infrastruktūras izmantošanu u.c.- tādējādi pamatojot jaunās slimnīcas nepieciešamību un ieguvumu sabiedrībai no tās.
  • Tāpat Anda Čakša uzdeva valdes locekļiem iesniegt precīzu procesu aprakstu par pacientu rindu vadību slimnīcā ar mērķi uzlabot valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem.
  • Tikšanās laikā tika uzsvērta arī nepieciešamība stiprināt slimnīcas valdē medicīnisko komponenti, kā arī slimnīcas attīstības plānošanā iesaistīt Medicīnisko padomi. 
  • Jau ziņots, ka šobrīd arī ir izsludināts konkurss uz Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļa amatu, un viena no prasībām pretendentiem ir augstākā izglītība medicīnā.

Informācijas avots: Veselības ministrija