Prezentēs jauno ātrās palīdzības operatīvo transportlīdzekļu prototipu – ar jaunajiem auto izsaukumos pie pacientiem dosies Rīgas reģiona brigādes

Prezentēs jauno ātrās palīdzības operatīvo transportlīdzekļu prototipu – ar jaunajiem auto izsaukumos pie pacientiem dosies Rīgas reģiona brigādes

06.07.2016

  • Ceturtdien, 7.jūlijā plkst. 13:00 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests prezentēs jauno operatīvo transportlīdzekļu prototipa prezentāciju.  Jau drīzumā ar šādiem operatīviem transportlīdzekļiem brigāžu mediķi dosies pie pacientiem izsaukumos Rīgas reģionā.
  • Līdz ar 52 jauno operatīvo transportlīdzekļu iegādi, noslēgsies Rīgas reģionālā centra autoparka atjaunošana pēc atteikšanās no operatīvā transporta un autovadītāju ārpakalpojuma. Kā iepriekš ziņots, 2014.gada nogalē Veselības ministrija pieņēma lēmumu atteikties no ārpakalpojuma Rīgas reģionā un turpmāk valstij pašai nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību ar saviem resursiem. 
  • Jaunā prototipa brigāžu auto prezentācijā piedalīsies Veselības ministre Anda Čakša, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Sarmīte Villere, NMP dienesta Rīgas reģionālā centra vadība, kā arī brigāžu mediķi un darbinieki, kuri izstrādājuši jaunā transportlīdzekļa tehnisko specifikāciju un prasības. Pasākumā piedalīsies arī operatīvo transportlīdzekļu piegādātāja SIA “Auto Blitz” pārstāvji.
  • Prezentācija notiks Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Rīgā, Duntes ielā 8 plkst. 13:00. 

Informācijas avots: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests