Stradiņa slimnīca aicina medicīnas māsas uz Atvērto durvju dienu

Stradiņa slimnīca aicina medicīnas māsas uz Atvērto durvju dienu

27.09.2016

  • Šī gada 4. oktobrī plkst. 14:00 Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina topošās medicīnas māsas, augstskolu un koledžu studiju programmas „Māszinības” studentus uz Atvērto durvju dienu.
  • „Lai arī liela daļa studentu, kuri studē māszinības augstskolās un koledžās, iepazīst Stradiņa slimnīcu mācību prakšu laikā, tomēr šajā īpašajā dienā mēs vēlamies uzrunāt jaunos speciālistus un aicināt strādāt mūsu slimnīcā, uzsverot tās priekšrocības, ko var piedāvāt darbs vienā no lielākajām un vadošajām Latvijas slimnīcām,” saka galvenās māsas p.i. Eva Cela.
  • Atvērto durvju dienas sākumā interesenti tiksies ar nodaļu māsām un virsmāsām, iepazīsies ar jau strādājošo māsu pieredzi, saņems atbildes uz jautājumiem. Pēc tam dalībniekiem būs iespēja doties uz nodaļām, operācijas zālēm, laboratorijām un uz vietas iepazīt darba apstākļus. Klātesošie uzzinās arī par darba organizāciju jaunajā korpusā, kurā būs moderna un augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstoša vide gan pacientiem, gan darbiniekiem.
  • Šobrīd slimnīcā strādā 824 māsas, 24 vecmātes, kā arī 20 māsu palīgi, tomēr personāla piesaistes jautājums arvien ir aktuāls – māsu vakanču skaits ir augsts, sasniedzot pat 20 un vairāk vakances. Ļoti nepieciešamas ir operāciju māsas, anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsas.
  • Par šīs dienas un profesijas vēstnešiem ir piekrituši būt vairākas Stradiņa slimnīcas māsas – Marija, neatliekamās medicīnas un intensīvās terapijas māsa, kura saka: „Atgriezos Latvijā ar ārvalstu pieredzi, lai būtu noderīga un turpinātu mācīties”, Solvita, ķirurģijas nodaļas virsmāsa: „Virsmāsas amatā varu realizēt savas idejas!”, Uldis, kurš strādā hemodialīzes nodaļā: „Medicīnas māsa ir tikai amata nosaukums, bet darbībā tas ir daudz vairāk”, vai Valentīna, Endoskopijas nodaļas virsmāsa, kura atzīst: „Man ir gandarījums, ka sniedzu cilvēkiem reālu palīdzību”.
  • Stradiņa slimnīca ir ne tikai stabila darbavieta, bet arī sniedz iespēju attīstīties un veidot karjeru. Slimnīcas pieredzējušo kolēģu atbalsts un atsaucība, tehniskais nodrošinājums, kā arī intensīva darba iespējas ļauj pilnveidot studiju gaitā iegūtās zināšanas reālos darba apstākļos.

Aicinām iepriekš reģistrēties Atvērto durvju dienai un iesūtīt sev interesējošos jautājumus uz e-pastu: personals@stradini.lv.

 

Informācijas avots: Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca