Izglītības izstādē “Skola 2017” jauniešiem liela interese par iespēju nākotnē strādāt NMP dienestā

Izglītības izstādē “Skola 2017” jauniešiem liela interese par iespēju nākotnē strādāt NMP dienestā

28.02.2017

  • No 24.-26. februārim NMP dienests pirmo reizi piedalījās izglītības izstādē “Skola 2017” ar mērķi informēt jauniešus par darba iespējām NMP dienestā nākotnē. 
  • Izstādes laikā mūsu brigāžu mediķi dalījās pieredzē, stāstot jauniešiem, kur var studēt un kļūt par ārsta palīgu, lai vēlāk strādātu brigādē, kā arī par darba ikdienu dienestā.
  • Skolēni, kuri apmeklēja NMP dienesta stendu šo trīs dienu laikā, bija ļoti ieinteresēti uzzināt par mūsu mediķu darbu – kā tiek sniegta palīdzība, kādu aparatūru izmantojam, lai ikdienu glābtu cilvēku dzīvības, cik ilgas ir dežūras, ko brigāde dara starp izsaukumiem. Tāpat jaunieši un viņu vecāki īpaši novērtēja iespēju turpat izstāžu hallē reāli “iekāpt darbavietā” – operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī un uzzināt visu par tā aprīkojumu.
  • Esam gandarīti par jauniešu izrādīto vēlmi nākotnē izvēlēties mediķa profesiju un ceram, ka daļa no viņiem būs mūsu jaunie kolēģi pēc gadiem!

Foto atskats no izstādes pieejams šeit

  • Izstāde “Skola”, kā vēstīts izstādes rīkotāja “BT1” mājaslapā, ir centrālais izglītības notikums Latvijā, kur iespējams saņemt visaptverošu informāciju par studiju iespējām Latvijā un ārzemēs. Šī ir iespēja jauniešiem iepazīties ar savu nākotnes studiju iestādi (augstskolām, universitātēm, koledžām utt.) gan Latvijā, gan ārzemēs.

Informācijas avots: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests