Jaunākais izdevuma ”Cito!” numurs

Jaunākais izdevuma ”Cito!” numurs

04.04.2017

  • Zāļu valsts aģentūra (ZVA) informē, ka ir iznācis ZVA izdevuma ārstiem, farmaceitiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem ”Cito!” jaunākais numurs (1/2017 (68)). Šis “Cito!” tāpat kā visi iepriekšējie izdevuma numuri ir pieejams elektroniski Zāļu valsts aģentūras tīmekļa vietnes sadaļā Publikācijas.
  • Šoreiz izdevumā vēstām par kampaņu par ģenēriskām zālēm, ko ZVA sadarbībā ar biedrību “Veselības projekti Latvijai” īsteno šī gada martā un aprīlī. Kampaņa tiek rīkota, lai informētu veselības aprūpes speciālistus un pacientus par zālēm ar vienādu aktīvo vielu, vēršot arī uzmanību uz to, ka šo zāļu cenas var ievērojami atšķirties. “Cito!” numurā sniedzam arī veselības aprūpes speciālistiem būtisku ZVA un Eiropas Zāļu aģentūras sagatavotu informāciju par zāļu drošumu. Izdevuma numurā ietverts saraksts ar ZVA tīmekļa vietnē no 2016. gada 8. decembra līdz 22. martam publicētām ZVA saskaņotām vēstulēm veselības aprūpes speciālistiem ar aktualizētu zāļu drošuma informāciju, kā arī sniegtas izmaiņas Latvijas Republikas Zāļu reģistrā.
  • ”Cito!” numurā arī aicinām ziņot par negadījumiem ar medicīniskām ierīcēm un par zāļu blaknēm! Ziņojumu par blaknēm var iesniegt, aizpildot izdevumā ietverto veidlapu ”Ārstniecības personas, farmaceita ziņojums par zāļu blakusparādību”. Aizpildīta veidlapa jāsūta ZVA pa pastu (adrese: Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003) vai pa faksu: 67078428. Elektroniski aizpildīt un iesniegt veidlapu iespējams ZVA mājaslapā www.zva.gov.lv, aktivizējot baneri Atklāj zāļu otru pusi.

Izdevums drukātā formātā būs pieejams Zāļu valsts aģentūrā (11. kabinetā) šī gada aprīļa vidū.

Vairāk par ZVA informatīvo izdevumu “Cito!” lasiet: “Publikācijas” > “Cito!”.

Informācijas avots: Zāļu valsts aģentūra