NMP dienests konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks” saņem bronzas godalgu

NMP dienests konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks” saņem bronzas godalgu

07.04.2017

  • 2017.gada 5.aprīlī jau piekto reizi tika paziņoti BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks” uzvarētāji, godinot tos uzņēmumus Latvijā, kuri visprasmīgāk pārvalda savus autoparkus, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību.
  • Šogad NMP dienests saņēma bronzas godalgu kategorijā vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks”.
  • Noslēdzoties vairāku mēnešu ilgai uzņēmumu izvērtēšanai, žūrija par 2016.gada drošākajiem autoparkiem Latvijā atzina pašvaldības SIA „Ventspils reiss”, SIA “Cemex”, SIA “Kurbads un Ko” un SIA “AbbieVie”. Savukārt balvu kā vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki bronzas kategorijā konkursā saņēma NMP dienests.
  • Kā norāda NMP dienesta Transporta departamenta vadītājs Egils Lapiņš, žūrija stingri vērtēja katras institūcijas autoparka pārvaldību pēc vairākiem kritērijiem – kā notiek autoparka atjaunošana un tehniskā pārraudzība, kāda ir autovadītāju apmācības sistēma un darba uzraudzība u.c.
  • E.Lapiņš atzīst: “Šo apbalvojumu uzskatu par lielu dienesta sasniegumu un izaugsmi, kas panākts soli pa soli vairāku gadu laikā. 2013. gadā ieguvām 4. vietu, savukārt pagājušogad  – specbalvu par straujāko progresu autoparka drošības uzlabošanā. Tāpēc varam būt gandarīti, ka ar saviem ierobežotajiem līdzekļiem esam spējuši panākt cienīgu rezultātu un ļoti ceram, ka tuvākajos gados būsim konkurenti galveno balvu ieguvējiem!

Par konkursu „Drošākais uzņēmuma autoparks”

  • Konkursa dalībnieki tika vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Konkursa žūrija vienprātīgi atzīst – šogad konkurence uzņēmumu vidū bijusi liela, un dalībnieki ar savu ikdienas autoparku pārvaldības politiku pierādījuši, ka kopēja satiksmes drošība ir kļuvusi par vienu no prioritātēm.
  • Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa), LR Satiksmes ministrija, SIA “Volvo Truck Latvia”, SIA “Circle K Latvia” un SIA “SEB līzings”. Konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, Autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” un SIA “Agritech”.

Informācijas avots: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests