Plaušu veselības diena Stradiņa slimnīcā

Plaušu veselības diena Stradiņa slimnīcā

07.04.2017

  • 19.maijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 16.00 Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Plaušu slimību un torakālās ķirurģijas centrs organizē „Plaušu veselības dienu”, kura notiks Slimnīcas 15.korpusa konferenču zālē (pagrabstāvā).
  • Plaušu veselības dienas pavasara sesiju atklās centra vadītāja, dr. Dace Žentiņa. Viņas stāstītā informācija būs aktuāla Latvijas ģimenes ārstiem un speciālistiem klātienē par hidrotoraksu un svarīgākajiem momentiem plaušu slimību diferenciāldiagnostikā.
  • Dakteris Artjoms Špaks informēs par aktualitātēm plaušu vēža diagnostikā un ārstēšanā, kā arī Stradiņa slimnīcas izveidotā „Zaļā koridora” iespējām onkoloģiskajiem pacientiem.
  • Ārsts onkologs Viktors Kozirovskis iepazīstinās klātesošos ar mērķterapijas nozīmi plaušu vēža ārstēšanā, savukārt Pneimonoloģijas virsārste Zaiga Kravale iezīmēs svarīgākās vadlīnijas idiopātiskās plaušu fibrozes atpazīšanā un ārstēšanā.
  • Apmeklēt semināru īpaši aicināti ģimenes ārsti un speciālisti. Par apmeklējumu tiks piešķirti 3,1 tālākizglītības punktus, kas saskaņā ar MK noteikumiem izmantojami ārstu sertifikācijai un resertifikācijai.

Lūgums pieteikties semināram, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ejuz.lv/d4y

Skatīt PROGRAMMU

Informācijas avots: Paula Stradina KUS