Ieteikumi, kā rīkoties mājas apstākļos

Ieteikumi, kā rīkoties mājas apstākļos

14.02.2018

  • Ģimenē ienākot mazulim, ir būtiski, lai vecākiem būtu pamatzināšanas bērna aprūpē, tai skaitā, kā rīkoties slimības gadījumā. Lielākoties vecāki ar ģimenes ārsta padomu paši var tikt galā ar ierastākajām veselības problēmām, piemēram, iesnām, paaugstinātu temperatūru, aizcietējumu u.c.
    Mūsdienās ir novērojama tendence, ka liels skaits vecāku dodas uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļu vieglu saslimšanu gadījumos: 75 procentiem no atvestajiem bērniem nav bijušas tik nopietnas veselības problēmas, lai uzkavētos slimnīcā, un tikai katrs ceturtais bērns turpina ārstēšanos stacionārā.
    Bērnu slimnīcas ārsti ir sagatavojuši vienkāršus padomus, kā rīkoties, ja bērnam ir augsta temperatūra, aizcietējums, sāp kakls, auss,  šķidra vēdera izeja,  bērns ir apdedzinājies.

slimibas.lv Ja bernam sāp auss slimibas.lv ja bērnam aizcietējumi slimibas.lv Ja bērnam sāp kakls slimibas.lv Ja bērnam šķidra vēdera izeja vai vemšana slimibas.lv Ja bērnam temperatūra virs 38.5 slimibas.lv Ja bērns apdedzinājies vai aplaucējies

Informacijas avots: Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca