Izglītības izstādē “Skola 2018” jauniešiem liela interese par medicīnas studijām un darbu NMP dienestā

Izglītības izstādē “Skola 2018” jauniešiem liela interese par medicīnas studijām un darbu NMP dienestā

01.03.2018

  • No 23.-25. februārim NMP dienests otro reizi piedalījās izglītības izstādē “Skola” ar mērķi informēt jauniešus par darba iespējām NMP dienestā nākotnē. 
  • Izstādes laikā mūsu brigāžu mediķi dalījās pieredzē, stāstot jauniešiem, kur var studēt un kļūt par ārsta palīgu, lai vēlāk strādātu brigādē, kā arī par darba ikdienu dienestā.
  • Skolēni, kas apmeklēja NMP dienesta stendu šo trīs dienu laikā, bija ļoti ieinteresēti uzzināt par mūsu mediķu darbu – kā tiek sniegta palīdzība, kādu aparatūru izmantojam, lai ikdienu glābtu cilvēku dzīvības, cik ilgas ir dežūras, ko brigāde dara starp izsaukumiem. Tāpat jaunieši, viņu vecāki un audzinātāji īpaši novērtēja iespēju turpat izstāžu hallē “iekāpt darbavietā” – operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī un uzzināt visu par tā aprīkojumu.
  • Esam patiesi gandarīti par jauniešu izrādīto vēlmi nākotnē izvēlēties mediķa profesiju un ceram, ka daļa no viņiem pēc gadiem būs mūsu jaunie kolēģi!

Foto atskats no izstādes.

  • Izstāde “Skola”, kā vēstīts izstādes rīkotāja “BT1” mājaslapā, ir centrālais izglītības notikums Latvijā, kur iespējams saņemt visaptverošu informāciju par studiju iespējām Latvijā un ārzemēs. Šī ir iespēja jauniešiem iepazīties ar savu nākotnes studiju iestādi (augstskolām, universitātēm, koledžām utt.) gan Latvijā, gan ārzemēs.

Informācijas avots: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests