Pieejami skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasībām kosmētikas līdzekļu izplatītājiem

Pieejami skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasībām kosmētikas līdzekļu izplatītājiem

01.03.2018

  • E-pakalpojumā Skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasību izpildikosmētikas līdzekļu izplatītāji un citi interesenti, kas darbojas vai plāno darbību noteiktajā jomā, var iegūt informāciju par normatīvajos aktos noteikto prasību izpildes iespējamajiem veidiem, kā arī citu noderīgu informāciju par darbības uzsākšanu un veikšanu, piemēram, par izplatītāja pienākumiem, kosmētikas līdzekļu drošumu u.c.

Lietošanas pamācība pieejama šeit.  

  • E-pakalpojums ir izstrādāts Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Nozares vienotās uzraudzības informācijas sistēmas izstrāde. 1.posms” ietvaros. 
  • Papildus informācija: Aicinām izmantot arī citus Inspekcijas e-pakalpojumus. Informāciju par to, kā atrast un pareizi aizpildīt konkrētos e-pakalpojumus, iespējams atrast Inspekcijas mājaslapas sadaļā E-pakalpojumi, rakstot uz e-pasta adresi: [email protected] vai zvanot pa tālruni: 67507987 vai 28683490.
  • Izstrādāto e-pakalpojumu mērķis ir atvieglot klientu sadarbību ar Inspekciju. E-pakalpojumu izmantošanai ir vairākas priekšrocības, tostarp, iespēja gūt visu būtiskāko informāciju vienuviet, kā arī iespēja ietaupīt laiku, piemēram, aizpildot un nosūtot pieteikumus, paziņojumus vai iesniegumus Inspekcijai Jums ērtā laikā. 

Informācijas avots: Veselības inspekcija