Slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Ilze Kreicberga vizītē pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa

Slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Ilze Kreicberga vizītē pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa

19.03.2018

  • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Ilze Kreicberga, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadība 16. martā tikās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu aktualitātes slimnīcu darbā un Latvijas veselības aprūpes sistēmā.
  • Valsts prezidents Raimonds Vējonis atzina, ka klīniskās universitāšu slimnīcas ir būtiska Latvijas veselības aprūpes sistēmas daļa, tāpēc sabiedrības ilgtermiņa interesēs ir slimnīcu darba mērķtiecīga fokusēšana uz pacientu dzīvildzes palielināšanu un dzīves kvalitātes paaugstināšanu, lai Latvijas cilvēki būtu aktīvi darba tirgū un sabiedrībā.
  • Slimnīcu vadītāji un Valsts prezidents bija vienisprātis, ka slimnīcu attīstībai nozīmīga ir iespēja ilgtermiņā plānot finanšu resursus gan personāla atalgojumam, gan materiāli tehniskās bāzes atjaunošanai. Kā arī aktīvāk jāizmanto klīnisko universitāšu slimnīcu potenciāls pētniecības un izglītības jomā, jo tas ļauj piesaistīt jaunos speciālistus un motivēt pieredzes bagātus nozares profesionāļus.

Foto: no kreisās Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Ilze Kreicberga, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis.

slimibas.lv Slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Ilze Kreicberga vizītē pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa

Informācijas avots: Valsts prezidenta kanceleja