Bērnu slimnīca nodrošina valsts apmaksātus datortomogrāfijas un scintigrāfijas izmeklējumus arī pieaugušajiem!

Bērnu slimnīca nodrošina valsts apmaksātus datortomogrāfijas un scintigrāfijas izmeklējumus arī pieaugušajiem!
  • Bērnu klīniskā universitātes slimnīca atgādina, ka jebkurš pieaugušais, kuram nepieciešams veikt datortomogrāfijas vai scintigrāfijas izmeklējumu, ir aicināts pieteikties Bērnu slimnīcas reģistratūrā un izmantot iespēju saņemt pakalpojumu īsā laikā.
  • Bērnu slimnīcā esošās datortomogrāfijas un scintigrāfijas iekārtas bērnu izmeklēšanai tiek lietotas krietni mazāk nekā pieaugušo diagnostikā, tādēļ Bērnu slimnīca īpaši vēršas pie pieaugušajiem, aicinot veikt datortomogrāfijas un scintigrāfijas izmeklējumu Vienības gatvē 45.
  • Bērnu slimnīca piedāvā galvas, plaušu un videnes, vēdera dobuma, mugurkaula, kaulu – locītavu sistēmas un sirds datortomogrāfijas izmeklējumus, tostarp DT koronarogrāfiju, un scinitrigrāfiju veic kauliem, nierēm un vairogdziedzerim.
  • Pieaugušajiem datortomogrāfijas izmeklējums Bērnu slimnīcā ir pieejams ar ģimenes ārsta nosūtījumu , veicot pacienta iemaksu – bez kontrastvielas ievades vēnā – Eur 14,23, ar kontrastvielas ievadi – Eur 21,34. Scintigrāfijas pakalpojums ir pieejams ar speciālista nosūtījumu, veicot pacienta iemaksu Eur 4,27. Pieteikties iespējams, aizpildot pieteikuma anketu www.bkus.lv vai zvanot uz reģistratūru – 80708866.

Informācijas avots: Bērnu klīniskā univeristātes slimnīca