Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris ar Lieldienu koncertu Stradiņa slimnīcā

Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris ar Lieldienu koncertu Stradiņa slimnīcā

28.03.2018

2018. gada 5. aprīlī plkst. 16.00 P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas  15.korpusa konferenču zālē notiks Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora Lieldienu koncerts „Te invocamus”. 

  • Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora sarūpētā programma ir atbalsta apliecinājums nenovērtējamam mediķu ikdienas darbam ne vien P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, bet arī citās Latvijas medicīnas iestādēs, nodrošinot palīdzību ikvienam, kuru skārusi slimība.
  • Mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Romāns Vanags: „Dziesmai piemīt īpašs spēks, kas var gan pacilāt un vienot, gan palīdzēt un mierināt. Šajā valsts simtgades un Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku gada pavasarī esam gandarīti ar dziesmu paust savu attieksmi un atbalstu, iepriecinot tieši Onkoloģijas klīnikas, P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcas ārstus, medicīnas personālu un pacientus. Svarīgi, ka mūsdienīgas tehnoloģijas un metodes arvien plašāk ir pieejamas pacientiem, un ceru, ka Onkoloģijas pacientu atbalsta programma “Dzīvo tālāk!” mērķtiecīgi sasniegs vēl daudzus pacientus, kuriem nepieciešama palīdzība.”
  • Koncerts „Te invocamus” norisinās labo mērķu programmas „Dzīvo tālāk!” ietvaros. Koncerts ir onkoloģijas pacientu atbalsta programmas “Dzīvo tālāk!” dāvinājums Onkoloģijas klīnikas, P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcas ārstiem, medicīnas personālam un pacientiem. Šīs programmas pusgada darbības rezultātā mūsdienīgos un terapijas noteikšanai kardināli nepieciešamos pozitronu emisijas tomogrāfijas jeb PET/CT diagnostikas izmeklējumus bez maksas saņēmuši jau 125 limfomas pacienti. Programmu „Dzīvo tālāk!” īsteno veselības uzņēmumu grupa „Repharm” un pacientu atbalsta fonds “O fonds”. 

Informācijas avots: Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca