Bezmaksas lekcijas par aktuālāko bērnu veselības veicināšanā

Bezmaksas lekcijas par aktuālāko bērnu veselības veicināšanā

30.08.2018

  • 8.septembrī tiek atsāktas bezmaksas veselības veicināšanas nodarbības vecākiem ar bērniem, kuras vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas speciālisti. Nodarbības organizē Ilgtspējīgas attīstības fonds Rīgas domes Labklājības departamenta projekta „Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros.
  • Pēc vasaras brīvlaika bērni atgriežas intensīvajā pilsētas vidē un atsāk mācības skolā. Aicinām arī vecākus šajā rudenī papildināt noderīgas zināšanas un piedalīties nodarbībās par bērna fizisko veselību un attīstību, garīgo veselību un tās veicināšanu, veselīga uztura principiem, dzimumattīstības jautājumiem. Ne vienmēr, vēršoties pie ārstiem slimību gadījumos, atliek laiks izrunāt visas neskaidrības, un arī internetā atrast patiesus un konkrētam gadījumam atbilstošus padomus nav vienkārši. Šīs nodarbības ir iespēja nepastarpināti, bez maksas saņemt saprotamas, uzticamas atbildes par bērnu veselību, saslimšanu profilaksi, veselības veicinošiem pasākumiem.
  • Nodarbības tiek organizētas brīvā gaisotnē – vecākiem ir  iespēja  ne tikai klausīties ārstu prezentācijas, bet arī uzdot sev interesējošos jautājumus un iesaistīties diskusijās. Kamēr vecāki ir aizņemti lekcijās, bērni var piedalīties interaktīvās nodarbībās sociālā pedagoga pavadībā, spēlējot spēles un pildot tematiskus uzdevumus.
  • Nodarbības norisināsies sestdienās un darba dienās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas telpās. Lai pieteiktos, vecāki aicināti zvanīt uz tālruni: 29187561 vai rakstīt e-pastu: vinnijapukaskola@gmail.com 
  • Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.
  • Projekts tika uzsākts pērnā gada septembrī, un tā noslēgums plānots 30.novembrī. Aicinām visus vecākus, kuri vēlas papildināt zināšanas par bērnu veselību,  izmantot šo iespēju un neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Vairāk informācijas par projektu un plānotajām nodarbībām: www.veseligsridzinieks.lvwww.iaf.lv un bkus.lv

Informācijas avots: Bērnu klīniskās universitātes slimnīca