Stradiņa slimnīcas ieguldījums novērtēts ar 1. vietu.

Stradiņa slimnīcas ieguldījums novērtēts ar 1. vietu.

02.11.2018

  • Šī gada rudenī noslēdzās gadu ilgais mācību projekts “Pacientu drošība un kvalitātes vadība praksē”, kuru realizēja Rīgas Stradiņa universitāte, Nacionālā attīstības plāna ietvaros ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu, apmācot veselības aprūpes iestāžu dažādu līmeņu vadītājus un kvalitātes sistēmas speciālistus pacientu drošības un kvalitātes vadības jautājumos.
  • Mūsu slimnīcu šajā mācību projektā ar labiem panākumiem pārstāvēja komanda – Pacientu drošības sistēmas vadītāja Anita Jaunzeme un klīniskā virsmāsa Eva Cela.
    Mācību procesa laikā slimnīcu komandas klausījās lekcijas, aktīvi piedalījās darba grupās, pildīja mājas darbus, dalījās pieredzē – analizēja kļūdas un īpašus gadījumus.
  • Noslēguma tikšanās reizē 15 slimnīcu komandas demonstrēja savus sasniegumus un  realizētos mērķus ceļā uz pacientu drošības uzlabošanu. Visu slimnīcu paveikto vērtēja gan pasniedzēju komanda, gan paši slimnīcu pārstāvji. Stradiņa slimnīcas realizētie pasākumi un ieguldījums pacientu drošības un kvalitātes vadības jomā novērtēts ar godpilno 1. vietu.
  • Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcas  Pacientu drošības sistēmas vadītāja Evija Palčeja atzīmē: “Paldies 15 neatliekamās palīdzības statusa slimnīcu komandām, kuras šodien demonstrēja savus sasniegumus, realizētos mērķus un degsmi ceļā uz nepārtrauktu pilnveidi. Man kopā ar Reini Upenieku un Dinu Lazdiņu bija gods un prieks būt Jūsu pavadoņiem šajā procesā! Paldies! Īpašs uzteikums P. Stradiņa KUS, Cēsu klīnikai, Vidzemes un Liepājas komandām – pārējo slimnīcu kolēģi tieši Jūsu paveikto ir atzīmējuši visvairāk. Lai mums visiem veicas!”
  • Pasaules veselības organizācijas definīcija – Pacientu drošība ir ar veselības aprūpi saistīta nevajadzīga kaitējuma riska samazināšana līdz pieņemamam minimumam.

Informācijas avots: Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca